(90% handicap allowance)
Team | Nett Results | |
1st | Amanda Whittingham (21) & Alan Whittingham (19) | 46 |
2nd | Frank Wrigley (8) & Hilda Wrigley (26) | 45 |
3rd | Michael Christop Chrimes (5) & LISA JOANNE Duffy (10) | 44 |
4th | Sean DUXBURY (8) & MICHELLE DUXBURY (14) | 44 |
5th | Philip Ebbage (19) & ELAINE EBBAGE (24) | 44 |
6th | Ian Austin Parr (8) & Sandra Parr (19) | 43 |
7th | Lucy Collis (21) & Mark Collis (10) | 43 |
8th | Jurek Brown (10) & Liz Robinson (24) | 43 |
9th | Julie COBLEY (27) & John COBLEY (16) | 43 |
10th | E Chesworth (5) & BARBARA CHESWORTH (20) | 42 |
11th | Jonathan Pass (18) & Carole Pass (17) | 42 |
12th | Trish Funk (17) & Charlie Rhind (9) | 42 |
13th | Jean Kelly (11) & Stephen Murray (14) | 42 |
14th | Bernard Wood (19) & ENID WOOD (20) | 41 |
15th | Barbara Beverley (15) & Brian Beverley (13) | 41 |
16th | OLIVE MOORE (16) & John Flack (14) | 41 |
17th | Jacquie Wade (14) & John Wade (19) | 41 |
18th | J H BINNEY (26) & David john Binney (10) | 41 |
19th | Jack Haslam (14) & Mavis Haslam (20) | 40 |
20th | Rodney Mills (12) & NORMA MILLS (17) | 40 |
21st | Tom Foran (15) & Sheena Foran (23) | 40 |
22nd | Christine Whittaker (14) & Paul Whittaker (6) | 39 |
23rd | Neil Parkin (10) & Barbara Parkin (16) | 39 |
24th | Margaret Thewlis (18) & S J Walsworth (12) | 39 |
25th | Peter W Wrigley (11) & Norma WRIGLEY (20) | 39 |
26th | Frank McGinty (14) & Pauline McGinty (24) | 39 |
27th | David Cowan (5) & Josie Binnie (23) | 39 |
28th | Martin Wrigley (14) & Ann WRIGLEY (22) | 39 |
29th | Paul Hutchins (19) & Charlotte Hutchins (27) | 38 |
30th | A M Baines (14) & Michelle BAINES (14) | 38 |
31st | Alan Thompson (6) & Adelle Thompson (20) | 38 |
32nd | J K Duckworth (20) & Stephen Duckworth (19) | 38 |
33rd | Kevin Brear (4) & Clarisa Brear (15) | 38 |
34th | Peter Cross (10) & Anne Cross (23) | 38 |
35th | Jenny Whitaker (22) & Michael Whitaker (14) | 38 |
36th | PAULINE WEBB (18) & Andrew Webb (13) | 38 |
37th | N Bone (2) & Cherry Archer (13) | 38 |
38th | A J Mc Govern (19) & LESLIE MCGOVERN (22) | 37 |
39th | Helen Brick (5) & Dave A Jones (8) | 37 |
40th | SABRINA DUNCAN (14) & James R W Duncan (14) | 37 |
41st | Diana Cockerill (8) & John Cockerill (2) | 37 |
42nd | Dave Bate (9) & Margaret Hall (27) | 37 |
43rd | M Edgley (11) & SHARON EDGLEY (27) | 37 |
44th | Alan Haines (14) & Sue Haines (27) | 36 |
45th | John Holdsworth (5) & Emma Holdsworth (10) | 36 |
46th | M Durham (18) & LYNNE DURHAM (26) | 36 |
47th | Jasmine Allsop (16) & Phillip Allsop (14) | 36 |
48th | Peter Hampton (12) & CHRIS HAMPTON (19) | 36 |
49th | Jim Billingham (13) & Joy Billingham (27) | 36 |
50th | Derek Clure (18) & Jenny Clure (27) | 36 |
51st | M Reid (-1) & G Reid (13) | 36 |
52nd | KAREN WILSHAW (19) & R Harrison (7) | 35 |
53rd | Paul Smith (11) & Rhona Smith (21) | 35 |
54th | Keith Liddle (6) & Lisa Liddle (25) | 35 |
55th | Keith Hodgson (10) & Sandra Hodgson (23) | 35 |
56th | Salim Ladha (14) & Mubina Ladha (26) | 35 |
57th | Kerrel Wills (19) & Terri Wills (15) | 34 |
58th | JULIE McFEE (13) & D F Tweddle (19) | 34 |
59th | Lee Thompson (19) & SUE THOMPSON (21) | 34 |
60th | Kevin. G Brown (7) & JUDY BROWN (27) | 34 |
61st | Pat Clay (17) & David Garnett (6) | 34 |
62nd | Kirstie Brennand (21) & David Brennand (8) | 34 |
63rd | I R Hassall (9) & Jane Sayner (26) | 33 |
64th | Ian HEWERTSON (19) & Suzanne HEWERTSON (24) | 33 |
65th | S Cummings (10) & LIZ HINCHLIFFE (14) | 32 |
66th | Gerry Figari (18) & Constance Figari (25) | 29 |