(85% handicap allowance)
Team | Nett Results | |
1st | Nigel Bingham (17) & Janet Bingham (30) | 47 |
2nd | John Gilbertson (8) & Shirley Gilpin (24) | 46 |
3rd | Maureen Clayton (29) & Neil Atherton (9) | 45 |
4th | Deborah Knott (22) & MARK JEFFREY KNOTT (9) | 45 |
5th | Phil Greenwood (6) & Diane Wesrmoreland (13) | 45 |
6th | Steve Cammack (7) & Sue Clark (17) | 44 |
7th | David Winder (15) & Fern Chin (16) | 44 |
8th | Michael Rowley (14) & Jane Holliday (24) | 44 |
9th | ADRIAN SMITH (4) & S M Smith (26) | 44 |
10th | Andy Lea (9) & Karen Lea (26) | 44 |
11th | David Doig (13) & Jane Hutchinson (25) | 44 |
12th | Tracy Rowley (18) & Neil Rowley (11) | 43 |
13th | Julie COBLEY (30) & John COBLEY (21) | 43 |
14th | John Hallas (14) & Diane Hallas (26) | 43 |
15th | Gillian Hibbert (19) & Roy Cunliffe (14) | 43 |
16th | Lucy Collis (23) & Mark Collis (9) | 43 |
17th | S M Cragg (15) & Barbara Cragg (25) | 43 |
18th | Tracey Klek (8) & Roy Klek (20) | 43 |
19th | Ian HEWERTSON (20) & Suzanne HEWERTSON (28) | 42 |
20th | Gillian Duncan (24) & David Booth (4) | 42 |
21st | Thomas Martin (8) & Anne-Marie Martin (27) | 42 |
22nd | Ann Ballard (22) & Jan Dulay (8) | 42 |
23rd | Rosie Gerrard (28) & David Smith (5) | 42 |
24th | Patricia Passmore (28) & Andrew Passmore (9) | 42 |
25th | Sue Wiseman (11) & Fergus Wiseman (10) | 41 |
26th | PHILIP PETER BENTHAM (11) & ZOE MICHELE ROBERTSON (30) | 41 |
27th | Martin Bramwell (12) & Gwynneth Bramwell (27) | 41 |
28th | Glyn andrews (4) & Karen Andrews (11) | 41 |
29th | Diane Greenwood (26) & Neil Greenwood (14) | 41 |
30th | Trish Stothart (30) & Hugh O'Reilly (20) | 41 |
31st | Dave Knapper (6) & Lynda Joan Knapper (18) | 40 |
32nd | Gail Taylor (26) & Victor Skinner (21) | 40 |
33rd | Richard Parkinson (9) & Gillian Bainbridge (20) | 40 |
34th | Diane Boyce (19) & Dennis Lawless (14) | 39 |
35th | David Houchin (21) & Audrey Bramhall (20) | 39 |
36th | Ian McMeeking (14) & Sue McMeeking (29) | 39 |
37th | Mike Wilde (8) & Sheree Dove-Wilde (5) | 39 |
38th | John William Bennett (14) & Barbara Bennett (30) | 39 |
39th | Graham Gough (13) & Janet Catterall (16) | 39 |
40th | Andrew Sworowski (21) & Betty Sworowski (4) | 39 |
41st | Gary Skinner (18) & Janet Wright (28) | 39 |
42nd | Mark brook (12) & Yvonne Brook (25) | 38 |
43rd | Craig Bonney (12) & Amanda O'Rourke (30) | 38 |
44th | Maria Bailey (22) & Roger Souter (12) | 38 |
45th | Robert Bailey (4) & Suzanne Souter (22) | 38 |
46th | Rosie Day (24) & Malcolm Moore (12) | 38 |
47th | Alan Halley (8) & Susan Halley (17) | 38 |
48th | Baxter Ireland. (12) & Lynda Ireland (7) | 37 |
49th | Trevor Bradley (10) & Julia Bradley (11) | 37 |
50th | John Holdsworth (8) & Emma Holdsworth (13) | 37 |
51st | Simon Brown (4) & Jane Brown (25) | 37 |
52nd | Tony Dullaghan (7) & Wendy Dullaghan (30) | 37 |
53rd | Christopher Darwent (6) & Donna MacIntosh (8) | 37 |
54th | J Langton (22) & Stephen Phillips (11) | 37 |
55th | Anne-Marie Lund (30) & Jon Lund (10) | 36 |
56th | C P Ogburn (9) & N J Ogburn (22) | 35 |
57th | MELANIE COUCHMAN (18) & A J Kelledy (11) | 35 |
58th | Ian Welsh (5) & Linda Welsh (16) | 34 |
59th | Richard Wadkin (9) & Delyse Wadkin (14) | 34 |
60th | Dianne Toyne (18) & Paul A. Toyne (4) | 34 |
61st | James Russell (21) & Chris Russell (30) | 34 |
62nd | George Brown (6) & Alison Chadwick (30) | 34 |
63rd | Shawn Hall (12) & Melanie Prime (11) | 33 |
64th | Susan Cotter (7) & Michael Cotter (9) | 33 |
65th | Diane Whitley (22) & Ian Whitley (15) | 33 |
66th | Duncan Speck (7) & Izabella Speck (6) | 31 |
67th | Elizabeth Redmond (30) & Michael Redmond (21) | 28 |